KAÇIRMAYIN! Startup Weekend Adana , “Kalkınma için Teknoloji”

Startup Weekend Kalkınma için Teknoloji temasıyla Adana’da!... Katılın!...

28 – 30 Nisan 2017, Çukurova Kalkınma Ajansı

Çukurova Kalkınma Ajansı, Adana Ticaret Odası, Çukurova Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi işbirliğinde organize edilen Startup Weekend, “Kalkınma için Teknoloji” temasıyla 28 -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Çukurova Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayacak yenilikçi iş fikrine sahip girişimcilerin, yazılımcıların, tasarımcıların, pazarlama pazarlama, tanıtım ve iş geliştirme uzmanları ile alanında uzman mentorlerin buluşacağı etkinlikte katılımcıların 48 saat süre içinde iş fikirlerini modelleyerek “en yalın ürün (MVP)” haline getirmeleri hedefleniyor.

28 Nisan 2017 Cuma akşamından 30 Nisan 2017 Pazar akşamına kadar sürecek maratona iş fikrinin varlığına bakılmaksızın Startup dünyasına ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

Etkinliğe katılım sağlamak için https://startupweekendadana.eventbrite.com adresinden kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Not(1): Startup Weekend, eğitimler de içeren bir yarışma modeli ve kazanan ekibe Çukurova Teknokent’te  1(bir) yıl ücretsiz ofis alanı hediye edilecektir.

Not(2): Daha detaylı bilgi ve başvurular için Öğr. Gör. Kamuran ÖZTOP ile iletişime geçebilirsiniz.


Duyurulara Geri Git

ÜNİVERSİTE HABERLERİ

ÜNİVERSİTE DUYURULARI

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

HAZIRLIK BİLGİ SİSTEMİ

DIŞ İLİŞKİLER

BOLOGNA SÜRECİ

Mezun Bilgi Sistemi

TORMED