TOROS ÜNİVERSİTESİ ve GİDERİK ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Toros Üniversitesi ve Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) arasında  işbirliği protokolü imzalandı.

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü’nde bulunan İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde gerçekleşen imza törenine Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yüksel Özdemir, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada ile Toros Üniversitesi Genel Sekreteri S. Reşit Aşkın, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, İİSBF Dekan Yard. Yrd. Doç. Dr. Aslıhan Yavuzalp Marangoz, İktisat Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim Boz, Genel Sekreter Yard. Durmuş Ali Çıtak, GİDERİK Başkan Yard. Pınar Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilüfer Sabancı, Rıza Mete Zeren ve İhsan Anıl katıldı.


Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

ÜNİVERSİTE-İŞ DÜNYASI  İŞBİRLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ

İmza töreni öncesi konuşan Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yüksel Özdemir İnsan Kaynakları Derneği ile imzaladıkları işbirliği protokolünün önemine dikkat çekti. Üniversite bünyesindeki öğrencilere yönelik; mesleki tanıtım, rehberlik, mentörlük gibi hizmetlerde kurumlar arasında azami işbirliğine gidileceğini belirten Rektör Özdemir, markalaşma ve kurumsallaşmaya yönelik her türlü eğitim faaliyetinde de işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi. Üniversite-Sanayi, Üniversite-İş Dünyası işbirliğini geliştirme adına çok önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Rektör Özdemir, sektörlerin ihtiyaç duyduğu nitelikli elemanları yetiştirme adına üniversitelere büyük görevler düştüğünü ve bu ve buna benzer işbirlikleri ile bu ilişkilerin kurulduğuna dikkat çekti.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve gözlük

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

BÖLGENİN EN BÜYÜK  İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ MERSİN’DE

14-15 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 5. İnsan Kaynakları Yönetim Zirvesi’ne Toros Üniversitesi’nin desteğinin önemine işaret eden Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada bölgenin en güçlü insan kaynakları zirvesine ev sahipliği yapacaklarını ve bu zirvenin Mersinimiz için büyük önem taşıdığını kaydetti.

Karşılıklı imzaların ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından imza töreni son buldu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

Haberlere Geri Git

ÜNİVERSİTE HABERLERİ

ÜNİVERSİTE DUYURULARI

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

HAZIRLIK BİLGİ SİSTEMİ

DIŞ İLİŞKİLER

BOLOGNA SÜRECİ

Mezun Bilgi Sistemi

TORMED

"