TOROS ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

8 Mart 2017 tarihinde  kurulan Toros Üniversitesi Mezunlar Derneği (TORMED) hedeflerini konuşmak, yol  haritasını çizmek amacı ile ilk toplantısını geçekleştirdi.

Bahçelievler Kampüsü Senato Odasında gerçekleşen toplantıya Toros Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ali Özveren, Rektör Prof. Dr. Yüksel Özdemir, Genel Sekreter S. Reşit Aşkın, TORMED Başkanı Orhan Karakaplan ve TORMED Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Bir kurumu yücelten 3 maddenin olduğunu belirterek söze başlayan Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yüksel Özdemir, bunlardan birincisinin öğrenciler, ikincisi çalışanlar üçüncüsünün de mezunlar olduğunu belirtti.

Kuvvetli bir bağ oluşturabilmek için mezunlar derneğinin çok önemli olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Mütevelli Heyet Başkanı Ali Özveren, “Öğrencilerimizin mezun olduktan sonra üniversite ile bağını koparmaması gerekiyor. Mezunlar derneği örgütlü bir toplum oluşturmada önemli bir rol oynar, örgütsüz toplumlarda geri dönüşümlerin sağlıklı da olması mümkün değildir. Bizim üniversite olarak farkımız gerçek anlamda özgürlük ortamımızın olmasıdır. Mezunların da bu yapının gelişmesinde çok büyük faydaları vardır. Mezunlarımıza sektörün nabzını ölçme noktasında çok önemli görevler düşüyor çünkü onlar üniversitenin dışarıya açılan kapısıdır” şeklinde konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar

Haberlere Geri Git

ÜNİVERSİTE HABERLERİ

ÜNİVERSİTE DUYURULARI

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

HAZIRLIK BİLGİ SİSTEMİ

DIŞ İLİŞKİLER

BOLOGNA SÜRECİ

Mezun Bilgi Sistemi

TORMED

"