UZAKTAN EĞİTİM DERSLERİ VE KONULARIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Kıymetli Öğrencilerimiz;

Bilindiği üzere ülkemizde CovıD-19 pandemisine karşı alınan tedbirlerin etkin ve dinamik olarak yürütülebilmesi için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca 26.03.2020 tarihinde yapılan açıklamada tüm yükseköğretim kurumlarında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında eğitim öğretim sürecinin sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretim imkanları ile sürdürmeye karar verildiği ve yüz yüze eğitim yapılmayacağı, uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretim imkanları altında sunulamayacak dersler ile uygulamalı derslerin yaz aylarında belirlenecek bir takvim içinde tamamlanacağı bildirilmiştir.

Bu tedbirler çerçevesinde, Yüksekokulumuz bölümlerinin ders müfredatlarında yer alan her bir teorik ders için olan offline (asenkron, eş zamanlı olmayan) ve YÖK Dersleri Platformu (Yükseköğretim Kurumları Dersleri) yöntemlerinden birini kullanarak sürdürülmesine karar verilmiştir. Bu bağlamda, Yüksekokulumuzda 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Bahar Yarıyılında kayıtlı olan ve bahar döneminde derslerine devam eden öğrencilerimiz aşağıda bölüm ve sınıf esaslı düzenlenmiş olan derslerin izlencelerinden dersi nasıl ve nereden alacakları belirtilmiştir.

Yüksekokulumuz öğrencileri bölüm derslerini ağırlıklı olarak dersin sorumlu öğretim elemanının sisteme yüklediği dokümanlar üzerinden takip edecektir, bu dokümanlar ise https://dokuman.toros.edu.tr adresinden alacaklardır. Ortak dersler de aynı şekilde https://dokuman.toros.edu.tr adresinde yer almaktadır. Bazı dersler diğer fakültelerle ortak gerçekleştirilecek olup paylaşılacak olan ders izlencelerinde belirtilmektedir. Bu dersleri alacak olan öğrencilerimiz https://lms.toros.edu.tr adresinden erişebilecektir.

Derslerinizi izlemek için yukarıda belirtilen linkler aracılığıyla ilgili sisteme, kullanıcı adı olarak öğrenci numaranızı ve şifre olarak T.C. Kimlik Numaranızı kullanarak giriş yapabilir ve derslerinizi izleyebilir/takip edebilirsiniz.

Dersleriniz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda dersin sorumlu öğretim elemanına veya danışmanınıza e-posta ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimizin Üniversitemiz ve Yüksekokulumuz WEB sayfasını belirli aralıklarla izlemesini ve duyurulara göre hareket etmesini hatırlatır, sağlıklı günler diler, CoviD-19 pandemisi ile mücadelede göstereceğiniz hassasiyet ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu


Beslenme ve Diyetetik 1. Sınıf.pdf

Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri 1. Sınıf.pdf

Sağlık Yönetimi 1. Sınıf.pdf

Beslenme ve Diyetetik 2. Sınıf.pdf

Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri 2. Sınıf.pdf

Sağlık Yönetimi 2. Sınıf.pdf

Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri 3. Sınıf.pdf

Sağlık Yönetimi 3. Sınıf.pdf

Duyurulara Geri Git

Diğer Duyurular

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Kalite Yönetim Sistemi

Bologna Bilgi Paketi

Kalite Güvence Sistemi