MEZİTLİ BELEDİYESİ ULUSLARARASI GUANGZHOU KENTSEL İNOVASYON ÖDÜLLERİ’NDE YARI FİNALDE

Mezitli Belediyesi ilimizi Uluslararası arenada temsil etmeye devam ediyor. 2018 Guangzhou Uluslararası Kent İnovasyon Ödülü için Mezitli Belediyesi, Sidney, Newyork ve Milano gibi dünya kentleri ile yarı finalde yarışıyor.

2018 Guangzhou Uluslararası Kentsel İnovasyon Ödülü için 193 şehirden ve 66 ülke ve bölgeden yerel yönetimlerden 273 başvuru alındı. Dünyanın dört bir yanından 11 uzmandan oluşan Teknik Komite, 8-12 Eylül tarihleri arasında Endonezya’nın Surabaya kentinde toplandı ve 15 şehrin kısa listesini seçti.

Teknik komitede ISOCARP (Uluslararası Şehir ve Bölge Plancıları Birliği)’ın, UN-HABITAT (Birleşmiş Milletler İnsan Yerleşimleri Programı), Honkong Üniversitesi, Singapur Teknoloji ve Tasarım Üniversitesi, Buenos Aries Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Lincoln Enstitüsü gibi dünyaca saygın kurumlardan profesörler, üst düzey yöneticiler ve bilim adamları yer almaktadır.

Küresel Belediye Başkanları Forumu & 2018 Kentsel İnovasyon Konferansı ve Guangzhou Ödülünün 4. Baskısı, 6-8 Aralık tarihleri arasında Huangzhou’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye saati ile 6 Aralık 2018 gün bitimine kadar online olarak yarışma için oylama işlemleri http://vote.guangzhouaward.org/EN/vote.aspx veya www.hayditurkiye-haydimezitli.com adresinden devam edecektir.

Haberlere Geri Git

ÜNİVERSİTE HABERLERİ

ÜNİVERSİTE DUYURULARI

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

HAZIRLIK BİLGİ SİSTEMİ

DIŞ İLİŞKİLER

KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ

MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

BOLOGNA SÜRECİ

"