İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜ TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ

Toros Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programı 11.04.2019 tarihinde AKYÜREK LTD ve Mersin Üniversitesi Kimya Mühendisliği Laboratuvarlarına Teknik Gezi düzenledi.

Teknik geziye öğrencilerle birlikte Mülkiyeti Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Sabri Kalkan ve Bölüm Başkan Yardımcısı Öğretim Görevlisi Emre Ünal, Firma Yetkilileri ve Güney OSGB çalışanları katıldı.

Teknik Gezi kapsamında AKYÜREK LTD de Tedarik Zinciri Direktörü İpek AKYÜREK, B sınıfı İSG Uzmanı Hatice Aydın ve GÜNEY OSGB'de görevli uzmanlar öğrencilere proses ve üretim hakkında bilgiler verip iş sağlığının öneminden bahsetti.

Mersin Üniversitesi Kimya Mühendisliğinde Prof.Dr. Bahadır K. Körbahti araştırma ve öğrenci laboratuvarlarında yapılan çalışmalar, cihazlar ve kimyasallar hakkında bilgi vererek tehlikeli çalışma ortamlarında korunma ve önlemleri hakkında bilgiler verdi.

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Sabri Kalkan teknik gezilerle birlikte öğrencilere farklı tehlike gruplarının tanıtıldığı, öğrencilere tecrübe kazandırılarak gelişimlerine katkıda bulunduklarını belirterek, teknik gezilerin belirli periyotlarda farklı tehlike gruplarının olduğu yerlerde tekrarlanacağını belirtti.

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava


Haberlere Geri Git

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Bologna Bilgi Paketi

Mezun Bilgi Sistemi

Kalite Güvence Sistemi

"