TERCİH DÖNEMİNDE TOROS’A YOĞUN İLGİ

14-28 Temmuz  tarihleri arasında tanıtım faaliyetleri yürüten Toros Üniversitesi’ne yoğun  ilgi oldu. Ulusal ve yerel medya mecralarında yer alan, 45 Evler Kampüsü’nde tercih bürosu açan, Adana ve Mersin’deki tercih fuarlarına katılan, tercih dönemi boyunca Call Center’da uzman eğitimciler tarafından tercih desteği veren üniversitemiz yoğun ilgi ile karşılaştı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavına(YKS) giren milyonlarca öğrenci 23-29 Temmuz tarihleri arasında üniversite tercihlerini yaptı. Toros Üniversitesi tercih dönemi ve öncesinde birçok farklı mecrada tercih yapacak öğrencilere destek verdi. Uzman rehberlik hocaları 45 Evler Kampüsü’nde öğrencilerin en doğru tercihi yapmalarına yardımcı olurken, Call Center’da ise rehberlik hocaları öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. Adana ve Mersin’de gerçekleştirilen fuarlarda da yer alan üniversitemiz, birçok ulusal ve yerel medya kuruluşlarında da yer aldı. Kampanya süresi boyunca Youtube’da 252 bin görüntüleme, Google Display Network (GDN) yayınlarında 476 bin görüntüleme, sosyal medya da ise yaklaşık 6,5 milyon görüntüleme aldı. Tercih dönemi boyunca on binlerce kişi web sitemizi ziyaret ederek canlı destek uygulamasından faydalandı.

Bu süreçte üniversitemize ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

Üniversite tercihlerini yapan öğrenciler 19-23 Ağustos tarihleri arasında kazandıkları üniversitelere kayıt yaptıracaklar.

Haberlere Geri Git

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Bologna Bilgi Paketi

Mezun Bilgi Sistemi

Kalite Güvence Sistemi

"