AYTUĞ ATICI’DAN “CUMHURİYETİN KAZANDIRDIKLARI” KONFERANSI

Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Konferans Salonu’nda “Cumhuriyetin Kazandırdıkları” konulu bir sunum yaptı.

Toros Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu(ADD) tarafından düzenlenen, “Cumhuriyet Haftası” etkinlikleri kapsamında 24. 25. ve 26. Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, 45 Evler Kampüsü Konferans Salonu’nda “Cumhuriyetin Kazandırdıkları” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Etkinliğe Toros Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Mazmanoğlu, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Zeren ve İİSBF Dekanı Prof. Dr. Süleyman Türkel’in yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Prof. Dr. Aytuğ Atıcı yaklaşık 1 saatten fazla süren sunumunda alışılmışın dışında katılımcılarla soru- cevap şeklinde bir sunum gerçekleştirdi.

Etkinlik sonunda Prof. Dr. Aytuğ Atıcı’ya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Mazmanoğlu tarafından plaket ve çiçek, ADD Danışmanı Öğr. Gör. Dilara Berrak Tarhan’a da plaket ve çiçek Öğr. Gör. Nevzat Erol tarafından verildi.

Haberlere Geri Git

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Bologna Bilgi Paketi

Mezun Bilgi Sistemi

Kalite Güvence Sistemi

"