TOROS ÜNİVERSİTESİ İİSB FAKÜLTESİ DEKANLIK GÖREVİNE PROF. DR. KÖKSAL HAZIR GETİRİLDİ

Yaklaşık 6 yıldır Toros Üniversitesi’ne, ‘İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı’ olarak hizmet veren Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Türkel, dekanlık görevini Toros Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Köksal Hazır’a devretti.

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü C101 numaralı derslikte gerçekleşen devir teslim törenine Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, Genel Sekreter S. Reşit Aşkın ve çok sayıda akademisyen katılım sağladı.

Konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, Prof. Dr. Süleyman Türkel’in Üniversitenin en zor dönemlerinde dekanlık görevini üstlendiğini ifade ederek, “Hocamıza, Üniversitemiz adına müteşekkiriz” dedi.

Görev yaptığı süre boyunca kazandıkları başarının ekip çalışmasına ait olduğunu dile getiren Prof. Dr. Süleyman Türkel, “Şimdiye kadar fakültemizde bir şey başardıysak hep birlikte başardık. Harika bir ekibimiz vardı. Çok zor günlerden geçtik. Ekibim hiçbir zaman beni zor durumda bırakmadı. Önümüzdeki dönem için mutlaka projeler yapmalıyız. Akademisyenlerimizin de desteğiyle Köksal Hocamızın bu konuda başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Prof. Dr. Köksal Hazır, Prof. Dr. Süleyman Türkel’in Üniversite’deki çalışmalarda çok emeği olduğunu söyledi. Prof. Dr. Hazır, “2009’dan beri Süleyman Hocamla beraber çalışıyorum. O günden bu yana kendisini dekan olarak tanıdım. Böyle bir birikimin üzerine görev yapmak benim açımdan zor ama Süleyman Hocam her daim yanımızda olacağı için içim rahat. Kendisi, zorlandığımız her noktada yine bizler için rehberliğine devam edecektir. Emeklerine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından, Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, Prof. Dr. Süleyman Türkel’e plaket ve çiçek takdim etti.


Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise ve iç mekan


 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, takım elbise ve iç mekan


Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, takım elbise ve iç mekan


Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, takım elbise


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, çocuk, masa ve iç mekan

Haberlere Geri Git

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Bologna Bilgi Paketi

Mezun Bilgi Sistemi

Kalite Güvence Sistemi

"