UZAKTAN EĞİTİM 6 NİSAN’DA BAŞLIYOR


Toros Üniversitesi Rektörlüğü 30 Mart 2020 Pazartesi günü yayınladığı duyuru ile Uzaktan eğitimin 6 Nisan 2020 tarihinde başlayacağını açıkladı.

Rektörlük tarafından yayınlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:Değerli Öğrencilerimiz,

Bilindiği üzere ülkemizde ve dünyada yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle eğitim-öğretim sürecine 16 Mart 2020 tarihinden itibaren üç hafta ara verilmişti. Eğitim öğretimin aksamaması ve olabildiğince etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla gerekli alt yapıya sahip üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesine yönelik karar, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından tüm yükseköğretim kurumlarına bildirilmiştir. Bu bağlamda, üniversitemizde uzaktan eğitime 6 Nisan 2020 tarihinde başlanacak olup; bu süreci yönetmekle sorumlu olan Uzaktan Eğitim Koordinatörlüğü’nün hazırlamış olduğu öğrenci genel duyurusuna aşağıdaki linkten ulaşılabilmektedir.

https://www.toros.edu.tr/dosya/477/dokuman/2020-03-30-ogrenci-Genel-Duyurusu.pdf

Tüm öğrencilerimizin Üniversitemizin ve eğitim görmüş oldukları akademik birimlerin WEB sayfalarını belirli aralıklarla izlemelerini ve duyurulara göre hareket etmesini hatırlatır, sağlıklı günler diler, CoviD-19 pandemisi ile mücadelede göstereceğiniz hassasiyet ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Toros Üniversitesi Rektörlüğü

Haberlere Geri Git

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Kalite Yönetim Sistemi

Bologna Bilgi Paketi

Kalite Güvence Sistemi

"